Dizajnový konferenčný stolík ALPHA 100 cm Sheesham, prírodný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 37512
Dodacia lehota: august
Výrobca: IIG
Dostupnosť: august
Cena bez DPH: 210.00
252.00
KS

Dizajnový konferenčný stolík ALPHA 100 cm Sheesham, prírodný

Konferenčný stolík v retro vzhľade!

Ak hľadáte mimoriadny konferenčný stolík, je najvyšší čas venovať pozornosť tomuto. Elegantný obývačkový stôl v trendovom retro dizajne zaujme elegantnými líniami a kvalitným masívnym drevom. Jednotlivé zrná sheeshamového dreva vyžarujú prirodzenú eleganciu a robia každý konferenčný stolík jedinečným.

Perfektný retro konferenčný stolík pre váš domov

Súhra dreva a čierneho kovu harmonicky zapadá do vašej obývačky - obohaťte svoj interiérový dizajn o skutočný kúsok! Veľká úložná plocha ponúka dostatok úložného priestoru pre časopisy alebo diaľkové ovládanie. Konferenčný stolík vyzerá obzvlášť krásne na ľahkom koberci. Buďte odvážni a skombinujte ho s krikľavým príslušenstvom: Červené kreslo alebo nápadná lampa sa k nadčasovému konferenčnému stolíku dokonale hodia. Vrcholom stolíka je jej rozmanitosť. Je vhodný aj ako štýlový televízny stolík. Prijímače, káble alebo DVD prehrávače môžete ľahko uložiť v úložnom priestore.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. 

Rozmer (približne): 100 cm x 45 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Priehradka: 90 cm x 15 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, sheesham,  kovové lakované nohy

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien