Dizajnový jedálenský stôl IRON CRAFT 80 cm okrúhly mango, šedý

- 27% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39368
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 199.53
239.44 ks
Pôvodná cena 328.00, Zľava 27 %

Dizajnový jedálenský stôl IRON CRAFT 80 cm okrúhly mango, šedý

Perfektný jedálenský stôl šetriaci miesto

Čaká na vás špeciálny šperk! Náš okrúhly jedálenský stôl IRON CRAFT kombinuje krásny vzhľad šedého dreva s drsným vkusom čiernych kovových nôh v priemyselnom vzhľade. Doska z mangového dreva bola navrhnutá s vysoko kvalitným doskovým vzhľadom. Výsledkom je, že mierne zaoblené fošne spolupracujú ako jedinečná stolová doska s vynikajúcimi haptickými vlastnosťami a jedinečné zrnenie dreva získava exkluzivitu.

Sadnite si k svojmu novému obľúbenému stolu

Jedálenský stôl sa stane novým srdcom vašej jedálne - a vďaka svojmu kompaktnému formátu takmer nezaberie žiadne miesto! Vďaka nadčasovému dizajnu môžete stôl ľahko kombinovať so širokou škálou stoličiek, príborníkov a vitrín. Kovová lampa sa hodí rovnako dobre ako luster s prvkami z naplaveného dreva a pomocou doplnkov môžete popustiť uzdu svojej kreativite. Vďaka tomu je váš jedálenský kút obzvlášť individuálny a okrúhly jedálenský stôl vyrobený z mangového dreva obohatením vašej atmosféry - vyskúšajte to sami!

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 80 cm x 78 cm x 80 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka dosky: 40 mm 
Nohy stola: 7,5 cm x 7,5 cm 
Farba: šedá 
Materiál: masívne drevo, mango, lakované 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien