Dizajnový jedálenský stôl IRON CRAFT 180 cm mango, šedý

- 27% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38657
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 462.33
554.80 ks
Pôvodná cena 760.00, Zľava 27 %

Dizajnový jedálenský stôl Iron Craft 180 cm mango, šedý

Čaká na vás expresívny jedálenský stôl

Uvažujete o sladkom ovocí, pokiaľ ide o mango? Myslíme na výnimočné masívne drevo s výrazným vzhľadom. Náš jedálenský stôl IRON CRAFT kombinuje krásny, osobitý vzhľad dreva s drsným duchom masívnych kovových nôh. Vrchná časť stola z mangového dreva bola navrhnutá s vysoko kvalitným prírodným vzhľadom. Výsledkom je, že mierne zaoblené dosky spolupracujú ako jedinečná stolová doska s vynikajúcimi hmatovými vlastnosťami a jedinečná štruktúra dreva vyniká zvlášť dobre. Spolu s kovovými nohami vytvára drsný priemyselný dizajn, ktorý sa stane v každej jedálni klenotom.

Posaďte sa pri novom obľúbenom stole

Veľký jedálenský stôl sa stane novým srdcom vašej jedálne. Vďaka nadčasovému dizajnu môžete bez námahy skombinovať stôl so širokou škálou stoličiek, príborníkov a dokonca aj nábytku zo série rovnakého mena. Veľká kovová lampa sa hodí rovnako ako luster s prvkami naplaveného dreva a s príslušenstvom môžete tiež nechať vzniknúť svoju kreativitu. Vďaka tomu je vaša jedáleň obzvlášť individuálna a jedálenský stôl z mangového dreva obohacuje vašu atmosféru - zažite to sami!


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je úplne jedinečný. Vady dreva, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Veľkosť (cca): 180 cm x 77 cm x 90 cm (ŠxVxH)

Hrúbka vonkajšej hrany stola: 45 mm 
Farba: šedá
Materiál: masívne drevo, mango 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien