Dizajnový jedálenský stôl IRON CRAFT 160 cm mango, prírodný

- 27% DOPRAVA ZDARMA

Objednaním tovaru do 11.12.2023 doručenie do VIANOC!

Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: do VIANOC
Kód: 38656
EAN: 4250243579399
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
428.88 bez DPH
514.65 ks
Pôvodná cena 705.00, Zľava 27 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Dizajnový jedálenský stôl IRON CRAFT 160 cm mango, prírodný

Expresívny jedálenský stôl

Myslíte si, že mango je sladké ovocie? Myslíme na mimoriadne masívne drevo s výrazným vzhľadom. Náš jedálenský stôl IRON CRAFT kombinuje krásny vzhľad prírodného dreva s drsným vkusom nôh zo sčernaného kovu. Stôl z mangového dreva bola navrhnutá s vysoko kvalitným doskovým vzhľadom. Výsledkom je, že mierne zaoblené fošne spôsobia ako jedinečná stolová doska s vynikajúcimi haptickými vlastnosťami a jedinečné zrnenie dreva hraničí s dokonalosťou. Spolu s kovovými nohami vytvára hranatý priemyselný dizajn, ktorý priťahuje pozornosť každej jedálne.

Sadnite si k svojmu novému obľúbenému stolu

Veľký jedálenský stôl sa stane novým stredobodom vašej jedálne. Vďaka nadčasovému dizajnu môžete stôl ľahko kombinovať so širokou škálou stoličiek, príborníkov a vitrín. Veľká kovová lampa sa hodí rovnako ako luster s prvkami z naplaveného dreva a vďaka príslušenstvu môžete tiež popustiť uzdu svojej kreativite. Vďaka tomu je váš jedálenský kút zvlášť individuálny a jedálenský stôl z mangového dreva bude prínosom pre váš domov - zažite to sami!

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 160 cm x 77 cm x 90 cm (ŠxVxH)

Hrúbka dosky: 45 mm 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, mango 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk