Dizajnový jedálenský stôl IRON CRAFT 140 cm sheesham, prírodný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40816
Dodacia lehota: január
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: január
Cena bez DPH: 335.00
402.00
KS

Dizajnový jedálenský stôl IRON CRAFT 140 cm sheesham, prírodný

Čaká na vás expresívny jedálenský stôl

Náš jedálenský stôl IRON CRAFT kombinuje krásny vzhľad prírodného dreva s drsným vkusom nôh zo sčernaného kovu. Stôl zo sheeshamového dreva bol navrhnutý s vysoko kvalitným doskovým vzhľadom. Výsledkom je, že mierne zaoblené fošne pôsobia ako jedinečná stolová doska s vynikajúcimi haptickými vlastnosťami a jedinečné zrnenie dreva si príde na svoje. Povrch nôh stola zostal v štýle priemyselného vzhľadu a zaujme malými nerovnosťami na kovovom povrchu a malými inklúziami, ktoré boli vyrobené zámerne.

Sadnite si k svojmu novému obľúbenému stolu

Veľký jedálenský stôl sa stane novým stredobodom vašej jedálne. Vďaka nadčasovému dizajnu môžete stôl ľahko kombinovať so širokou škálou stoličiek, príborníkov a vitrín. Veľká kovová lampa sa hodí rovnako ako luster s prvkami z naplaveného dreva a s príslušenstvom môžete tiež popustiť uzdu svojej kreativite. Vďaka tomu je váš jedálenský kút zvlášť individuálny a jedálenský stôl zo sheeshamového dreva obohacuje vašu atmosféru - zažite to sami!

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmer (cca): 140 cm x 77 cm x 80 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka stolovej dosky: 45 mm
Nohy stola: 9,5 cm x 2,5 cm (ŠxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, sheesham, lakované, kovový rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien