Dizajnová stolová lampa HYPNOTIC 45 cm hnedá z naplaveného dreva

V balení po dvoch kusoch. Uvedená cena platí za jeden kus.

Kód produktu: 19479
Dodacia lehota: 17.8.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 52.50
63.00
KS

Dizajnová stolová lampa HYPNOTIC 45 cm hnedá z naplaveného dreva

Stolová lampa pre obzvlášť prírodný vkus

Rustikálne, moderné a vyrobené s veľkou láskou k prírode. Mimoriadne svietidlo z naplaveného dreva z nášho sortimentu presvedčí dokonale harmonickou kombináciou prírodných a nových prvkov. Rôzne orientované naplavené drevo ponúka jedinečný kontrast s elegantne vyrobeným tienidlom. Noha z prírodného dreva v prepracovanom tvare vytvára rustikálny nádych vašej atmosféry a robí lampu absolútne jedinečnou.

Teplé svetlo vďaka mimoriadnej lampe z naplaveného dreva

Veľké, hranaté tienidlo s vysoko kvalitným ľanovým poťahom obopína svoje okolie v teplom svetle a vytvára atmosféru pohody. Táto lampa vo vzhľade pláže / naplaveného dreva vás inšpiruje a zaručene priťahuje pozornosť v každej miestnosti! Vo veľkorysom sortimente od spoločnosti YOUR HOME nájdete viac kvalitných svietidiel z naplaveného dreva!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo dokonca rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a vytvárajú čaro masívneho dreva. Žiadny z týchto dôvodov nie je dôvodom na sťažnosť.

Rozmery (cca): 45x15x15 cm (VxŠxH)
Farba: hnedá
Materiál: ľanové tkaniny, masívne naplavené drevo
Svetelný zdroj: 1 x E27 max. 60W


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien