Dizajnová stolová lampa ARAGON 50 cm hnedá z naplaveného dreva

- 28% POMOC 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 20694
Dodacia lehota: 8.2.2022
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 127.20
152.64
Pôvodná cena 212.00, Zľava 28 %
KS

Dizajnová stolová lampa ARAGON 50 cm hnedá z naplaveného dreva

Hľadáte lampu z naplaveného dreva?

Pôsobivá stolová lampa ARAGON s nožičkou z prírodného dreva v prepracovanom tvare vejára vytvára rustikálny nádych vašej atmosféry. Každá stolná lampa je zložito ručne vyrobená! S každou lampou získate rafinovaný a jedinečný predmet, a nie priemyselne vyrábaný hromadný produkt. Veľké, hranaté tienidlo s vysoko kvalitným ľanovým poťahom obopína svoje okolie v teplom svetle a vytvára atmosféru pohody.

Pre prirodzenú atmosféru vo vašom dome

Táto lampa v trendovom vzhľade z naplaveného dreva vás bude inšpirovať a zaručene priťahuje pozornosť v každej miestnosti! Aj vo vypnutom stave je skutočným pútačom pozornosti, ktorý diskrétne šíri svoje prirodzené čaro. Drevená lampa vyzerá obzvlášť krásne so svetlým nábytkom a inými drevenými obytnými doplnkami.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo dokonca rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a vytvárajú čaro masívneho dreva. Žiadny z týchto dôvodov nie je dôvodom na sťažnosť.

 
Rozmery (ca): 50 cm x 40 cm x 20 cm (ŠxVxH)
Kábel: 200 cm
Farba: hnedá
Materiál: naplavené drevo, 100% prírodný ľan
Svetelný zdroj: 1 x E27 max. 60W
Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien