Dizajnová stolička MILANO šampanský zamat s prešívaním Chesterfield

Dizajnová stolička MILANO šampanský zamat s prešívaním Chesterfield

 

Nový pútač pri vašom jedálenskom stole

S touto pôsobivou jedálenskou stoličkou, sa do vášho domu presťahuje skutočné dizajnérske majstrovské dielo. Rozmerovo stabilné sedadlo, je potiahnuté kvalitným zamatovým poťahom, ktorý okamžite dodá každému jedálenskému kútu elegantnú dekoratívnu poznámku. Ďalším vrcholom je prešívanie Chesterfield na sedadle, ktoré dodáva stoličke konečnú úpravu.

Zamatovú stoličku je možné kombinovať mnohými spôsobmi

Čierne kovové nohy stoličky, vytvárajú moderný kontrast k povrchu sedadla a zaisťujú bezpečný stojan na akojkoľvej podlahe. Vďaka harmonickej kombinácii štýlov, môžete stoličku integrovať do svojho interiéru všestranne. Či už je to sklenený stôl, jedálenský stôl z masívu alebo nadčasový stôl z kovu: stoličky budú vždy štýlovým doplnkom vášho interiéru.


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová tkanina s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môže líšiť a na tkanine je možné vytvárať jedinečné vzory - v závislosti od smeru, akým boli jemné vlákna naklonené a od toho, ako je tkanina osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré z vášho nábytku urobia vždy fascinujúci pútač.

Veľkosť (približne): 59 cm x 84 cm x 62 cm (ŠxVxH)
Materiál: Poťah: zamat (100% polyester)
Nohy: kov
Farba: šampanská, čierna

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk