Dizajnová stolička AMAZONAS zamat, šedá s ozdobným prešívaním

- 28% ZĽAVA 15% NAVYŠE! KÓD KUPÓNU BF2021 IHNEĎ K ODBERU

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40849
Dodacia lehota: 1 - 2 dni
Dostupnosť: skladom +2
Cena bez DPH: 51.00
61.20
Pôvodná cena 85.00, Zľava 28 %
KS

Dizajnová stolička AMAZONAS zamat, šedá s ozdobným prešívaním

Elegantný pútač pozornosti pri vašom jedálenskom stole

Táto stolička, bez ohľadu na to, či ju používate ako „sólistu“ alebo ako súčasť súpravy, zaujme výnimočným dizajnom a špičkovou kvalitou. Pohodlný povrch sedadla je pokrytý farebne intenzívnym zamatovým poťahom s ozdobným prešívaním a priťahuje pozornosť všetkých. Štyri čierne kovové nohy, ktoré stoličke dodávajú štýlové retro kúzlo, tvoria pekný kontrast k sedadlu.

Stolička sa dá úžasne kombinovať mnohými spôsobmi

Napriek extravagantnému poťahu zo zamatu môžete stoličku ľahko skombinovať s veľmi rôznymi štýlmi a nábytkom. Stolička sa rovnako dobre hodí k jedálenskému stolu z masívu aj k modernému keramickému stolu. V našom obchode nájdete tiež veľké množstvo lámp, ktoré sa skvele hodia k stoličkám, ako aj široký výber nábytku a doplnkov so zamatovými poťahmi - tie prirodzene mimoriadne dobre vystihujú vzhľad jedálenských stoličiek!


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálne zloženie farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré z vášho kusu nábytku urobia vždy fascinujúci pohľad.

Veľkosť (cca): 45,5 cm x 87 cm x 54,5 cm (ŠxVxH)
Materiál: zamat (100% polyester), kov
Farba: šedá, čierna


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien