Dizajnová sada 2 bočných stolíkov RIVER 50 cm akácia, prírodná

- 29% OBJEDNANÍM DO 31.01.2023 DORUČENIE 07.02.2023

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38834
Dodacia lehota: 7.2.2023
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 161.53
193.83 ks
Pôvodná cena 273.00, Zľava 29 %

Dizajnová sada 2 bočných stolíkov RIVER 50 cm akácia, prírodná

Táto sada spresňuje každú obývaciu izbu

Krása originálu - s týmito dvoma stolíkmi ju môžete integrovať do svojho domova. Dva elegantné konferenčné stolíky majú okrúhlu dosku vyrobenú z masívnej riečnej akácie, ktorá zaujme autentickým zvetraným povrchom. Každá stolová doska je jedinečným kúskom vytvoreným prírodou, ktorá zaisťuje vo vašom domove prirodzenú atmosféru. Vďaka malým hrboľom a dreveným prvkom na doske sú stoly očarujúce - vyskúšajte to sami!

Príručné stolíky zaujmú svojim dizajnom a funkčnosťou

Okrem mimoriadneho vzhľadu sada zaujme aj inteligentným dizajnom. Týmto spôsobom je možné oba stolíky ľahko posúvať jeden pod druhým, aby sa ušetrilo miesto. Odkladacie stolíky je možné umiestniť jednotlivo a využiť podľa potreby. Pokiaľ ide o možnosti kombinácie, všetky sú otvorené: buď s veľkou poťahovou pohovkou, s televíznym stolíkom z agátu alebo ako doplnok ku kreslu s koženým poťahom, dva stolíky z akácie budú vždy štýlovým doplnkom vášho interiéru.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a vytvárajú čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 
Veľký stôl: 50 cm x 43 cm x 50 cm (ŠxVxH) 
Malý stôl: 45 cm x 40 cm x 45 cm (ŠxVxH)
Hrúbka dosky: 20 mm 
Farba: prírodná 
Materiál: akácia

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien