Dizajnová 3-miestna pohovka NOBLESSE 225 cm smaragdovo zelená, zamat

Dizajnová 3-miestna pohovka NOBLESSE 225 cm smaragdovo zelená, zamat

Nový obľúbený kúsok vo vašej obývačke

Dotyk retra a veľa elegancie - to je pravdepodobne najlepší spôsob, ako opísať našu pohovku NOBLESSE. 3-miestna sedačka má elegantný poťah vyrobený zo smaragdovo zeleného zamatu, ktorý bol navrhnutý s kontinuálnym ozdobným prešívaním. Zlaté nohy tvoria úspešný kontrast a sú mierne roztiahnuté v typickom retro vzhľade.

Pohovku je možné použiť aj ako rozdeľovač miestností

Zadná strana veľkého gauča je taktiež pokrytá zamatom, takže ho môžete umiestniť aj ako optické predelenie miestnosti do obývacej izby. Pre ucelený celkový obraz sa perfektne hodí, ak kombinujete pohovku s niektorými doplnkami v zlatej farbe - v našom sortimente samozrejme nájdete aj zodpovedajúce zrkadlá alebo príručné stolíky, môžete sa pokojne porozhliadnuť.

Veľkosť (cca): 225 cm x 80 cm x 90 cm (ŠxVxH)
Materiál: zamat (100% polyester), kov
ozdobné prešívanie Nosag
Farba: smaragdovo zelená, zlatá
retro štýl

 

Zamat

Látka kráľov, tak sa volá zamat. Vďaka svojmu nezameniteľnému pocitu a vzhľadu vyzerá zamatový nábytok obzvlášť elegantne. Špeciálna vlastnosť: v závislosti od dopadu svetla sa farebný tón a jas zamatu veľmi líšia, takže povrch vyzerá obzvlášť vzrušujúco.

Skutočne čalúnená zadná časť

Náš nábytok je mimoriadne kvalitný - to sa odráža aj na poťahoch nášho čalúneného nábytku. Pretože zadná časť stoličiek, kresiel a pohoviek je skutočne čalúnená, môžu byť umiestnené kdekoľvek v miestnosti, ako chcete. Nová pohovka sa dá napríklad úžasne využiť ako predel miestnosti.

Taštičkové pružinové jadro

Cylindrické pružiny sú jednotlivo všité do malých látkových vrecúšok. Vďaka bodovej elasticite zaručujú najvyšší komfort sedenia a ležania - a to až desiatky rokov!

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk