Dizajnová 3-miestna pohovka DIVA 196 cm smaragdovo zelená, zamat

- 24%

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40602
Dodacia lehota: február
Dostupnosť: február
Cena bez DPH: 471.83
566.20
Pôvodná cena 745.00, Zľava 24 %
KS

Dizajnová 3-miestna pohovka DIVA 196 cm smaragdovo zelená, zamat

Dotyk luxusu sa sťahuje k vám

Ak chcete dať svojmu domovu obzvlášť elegantný vkus, je táto pohovka vynikajúcou voľbou. Najmä keď je pokrytá jemným zamatovým poťahom, ako napríklad naša DIVA. Kombinácia zeleného zamatu a filigránových kovových nožičiek v zlatej farbe je skutočným pútačom pozornosti v každej obývacej izbe a dá sa úžasne kombinovať aj s iným nábytkom.

Urobte si pohodlie na svojom pôvabnom lehátku

Ležiaca plocha je opatrená výplňou z pružinového jadra. To zaisťuje optimálne vyrovnanie tlaku a maximálny komfort sedenia a ležania. Súčasťou sú aj dva útulné zadné vankúše a elegantná rolka okolo krku, ktoré dokonale dotvárajú dizajn pohovky. Či už v obývacej izbe, v spálni alebo v hosťovskej izbe: DIVA sa stáva skutočným prínosom pre váš interiér v každej miestnosti, zažite to sami!


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy premenia váš nábytok na fascinujúci pohľad.

Veľkosť (cca): 196 cm x 83 cm x 89 cm (ŠxVxH)
Vankúše:
2x 60 cm x 38 cm (ŠxV)
1x 53 cm x 17 cm (ŠxV)
Materiál: zamat (100% polyester), kov
Farba: smaragdovo zelená, zlatá


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien