Ručne vyrobený príručný stolík SIMPLY CLEVER 36 cm mramor, zelený

Cena 54.00
Dostupnosť: skladom u dodávateľa

V balení po dvoch kusoch. Uvedená cena platí za jeden kus.

Cena bez DPH: 45.00
Kód produktu: 39504
Dodacia lehota: 1 až 3 týždne
Výrobca: IIG
KS

Ručne vyrobený príručný stolík SIMPLY CLEVER 36 cm mramor, zelený

Elegantný klenot vyrobený z mramoru

Tešte sa na skvelý príručný stolík s mimoriadnym dizajnom! Na troch filigránových nohách v elegantnom zlatom prevedení stojí guľatá stolová doska z vysoko kvalitného mramoru so vzrušujúcim kamenným zrnom v rôznych odtieňoch zelenej. Zdá sa, že početné zelené nuansy mramoru sa navzájom prelínajú ako jemné vlny a výsledkom je jedinečný vzor, ​​ktorý robí každý konferenčný stolík jedinečným. Špeciálnym detailom stola je tiež zlatá, zaoblená rukoväť, ktorá je pripevnená k stredu stola. Vďaka tomu môžete stôl bez námahy zdvihnúť a premiestniť ho.

Ušľachtilý dizajnérsky stôl

Tri nohy dodávajú príručnému stolíku šikovný retro vzhľad, ktorý spolu s elegantným vkusom zlatých detailov vyzerá úžasne nadčasovo. Nohy sú opatrené ochranou, takže pri častom pohybe stola nemôže byť poškodená vaša podlaha ani zlatá povrchová úprava nôh. Náš tip: Kombinujte stôl s ostatnými doplnkami v zlatej farbe alebo z jemného mramoru, aby ste vytvorili obzvlášť harmonickú atmosféru!


Poznámka: Pretože je vyrobený ručne, každý stolík je jedinečný. Môžu byť prítomné nerovnosti a menšie škrabance, ktoré vytvárajú originalitu a čaro ručne vyrábaných stolíkov. Môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky.

Rozmer (približne): 36 cm x 41 cm x 36 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka stolovej dosky: 13 mm
Nohy stola: 1,5 cm x 1,5 cm (ŠxH)
Výška rukoväte: 11 cm
Farba: zelená, zlatá
Materiál: stolová doska - mramor, kovový rám


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien