Bočný stolík IRON CRAFT 45 cm šedá akácia

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39590
Dodacia lehota: 7.10.2021
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 107.00
128.40
KS

Bočný stolík IRON CRAFT 45 cm šedá akácia

Tento nočný stolík upúta pozornosť každého!

Milujete prírodu a radi integrujete do svojho interiéru jedinečné kúsky? Potom je náš nočný stolík pre vašu spálňu to pravé! Elegantný stôl z masívneho, akáciového dreva šedej farby, rovnako inšpiruje funkčnosťou a dizajnom. Vďaka priestrannej zásuvke s praktickým otváraním odložíte všetko, čo sa okolo vás povaľuje. Čierny, kovový rám, zaisťuje bezpečnú stabilitu a podčiarkuje industriálny dizajn stola.

Púta pozornosť aj ako príručný stolík

Nielen v spálni ale aj v obývacej izbe. Či už je to kožený gauč alebo látková sedačka - stôl bude vždy fungovať ako elegantný doplnok do vašej obývačky. Náš tip: V kombinácii s iným nábytkom zo šedého akáciového dreva, vyzerá vzhľad stola ešte krajšie a váš domov sa stane behom chvíľky skutočnou dizajnovou oázou.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stôl je úplne jedinečný. Nerovnomernosť, charizmatické uzly, trhliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky. 

Rozmer (približne): 45 cm x 45 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Zásuvka: 38 cm x 8 cm x 28 cm (ŠxVxH)
Nohy stolov: 1,5 cm x 1,5 cm (ŠxV)
Farba: šedá
Materiál: masívne drevo, akácia, utesnený, lakovaný, kovový rám


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien