Bočný stolík IRON CRAFT 45 cm prírodný mango

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39589
Dodacia lehota: 17.8.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 103.00
123.60
KS

Bočný stolík IRON CRAFT 45 cm prírodný mango

Tento stolík upúta pozornosť všetkých!

Máte radi priridzenosť a radi do svojho interiéru integrujete jedinečné kúsky? Potom je náš stolík to pravé pre váš domov! Elegantný stôl, vyrobený z masívneho mangového dreva, inšpiruje funkčnosťou a dizajnom v rovnakej miere. Vďaka priestrannej zásuvke s praktickým otváraním, môžete do svojho nového stolíka uložiť všetko, čo leží okolo. Čierny kovový rám zaisťuje bezpečný stojan a nádych priemyselného cítenia.

Aj ako príručný stolík

Stôl nielen v spálni, ale aj v obývacej izbe alebo na chodbe, sa dá ľahko kombinovať so širokou škálou štýlov zariaďovania. Či už kožený gauč alebo látková pohovka - stôl bude vždy fungovať ako elegantný doplnok vašej obývacej izby. Náš tip: V kombinácii s ostatným nábytkom z mangového dreva, vyzerá vzhľad stola ešte krajšie a váš domov sa behom chvíľky stane skutočnou dizajnovou oázou.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas procesu výroby spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky. 

Rozmer (približne): 45 cm x 45 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Zásuvka: 38 cm x 8 cm x 28 cm (ŠxVxH)
Nohy stolov: 1,5 cm x 1,5 cm (ŠxV)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango, utesnený, lakovaný, kovový rám


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien