Masívna barová skrinka MYSTIC LIVING 76 cm akát 3D povrch z masívneho dreva

Cena 480.00
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 400.00
Kód produktu: 39740
Dodacia lehota: 1 až 3 týždne
Výrobca: IIG
KS

Masívna barová skrinka MYSTIC LIVING 76 cm akát 3D povrch z masívneho dreva

Táto ručne vyrobená barová skrinka je skutočným pútačom pozornosti

Máte radi prírodný vzhľad a hľadáte skrinku, do ktorej okrem najrôznejších druhov riadu môžete uložiť aj niekoľko fliaš obľúbeného vína? Potom je naša mimoriadna skrinka zo série MYSTIC LIVING presne tou správnou voľbou pre váš domov. Mimoriadne navrhnuté agátové drevo spĺňa inteligentné vnútorné členenie; Celé to završuje nádych retro šarmu, ktorý vyžaruje dizajn barovej skrinky.

Všetko dôležité si nájde miesto v barovej skrinke

Okrem deviatich fliaš vášho najlepšieho vína ponúka skrinka s dvoma ďalšími veľkými priehradkami tiež dostatok úložného priestoru na poháre, karafy a porcelán. Váš domáci bar je v krátkom čase dokonale vybavený! Ale nielen vnútro skrinky je presvedčivé. Jednotlivé zrná dreva sú navyše zvýraznené extravagantným 3D vzorom dverí. Toto je starostlivo vyrobené ručne a dáva skrinke skvelý haptický efekt.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 76 cm x 89 cm x 46 cm (ŠxVxH) 
Horná časť zásobníka: 33 cm x 33 cm x 38 cm (ŠxVxH) 
Dolná časť zásobníka: 72 cm x 31 cm x 38 cm (ŠxVxH) 
Priehradky na fľaše: 9 x 9,5 cm x 9,5 cm (ŠxV) 
Výška nohy: 19 cm 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, lakované 


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien