Barokové kreslo HERITAGE 185 cm strieborný zamat

Cena 504.00
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 420.00
Kód produktu: 38967
Dodacia lehota: 3.11.2020
Výrobca: IIG
KS

Barokové kreslo HERITAGE 185 cm strieborný zamat

Kráľovské potešenie z kresla

Veľmi zvláštny druh trónu a zároveň kus nábytku, ktorým určite urobíte dojem! Extravagantné kreslo HERITAGE v podobe trónu zaujme impozantnou výškou svojho operadla. Cíťte sa ako králi a ohromte svojich priateľov a príbuzných týmto trónnym kreslom. Vysoko kvalitný zamatový poťah v elegantnej strieborno šedej farbe bol dotiahnutý typickým prešívaním Chesterfield.

Pre neobyčajné prostredie

Ďalším zvýraznením kresla sú lesklé, zaoblené nohy a nity na podrúčkach a operadlách. Vďaka veľkorysému čalúneniu je kreslo mimoriadne pohodlné. Nechajte sa očariť jeho charizmou a dodajte svojmu priestoru kráľovský prízvuk! Jednoducho skombinujte toto nádherné kreslo s ostatným nábytkom v barokovom štýle od YOUR HOME a vytvorte extravagantnú životnú atmosféru.

Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy premenia váš nábytok na fascinujúci pohľad.

Rozmery (približne): 185 cm x 77 cm x 71 cm (VxH)
Farba: strieborno šedá
Materiál: zamat
Materiál zloženie referenčnej látky: 100% polyester, chrómované nohy


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien